Kullanım Koşulları

Lezzet Sırlarım hızla büyüyen bir topluluktur ve arkadaşçıl, yardımcı ve eğlenceli bir topluluk oluşturmak hedefimizdir. Yukarıda belirtilen hususları mümkün kılabilmek için, Kurallar ve Düzenlemeler şeklinde belirlenmiş bazı sınırlarımız var.

Ayrıca, kuralları suistimal etmeye çalışan insanlar çok fazla olduğu için, istediğimiz zaman uyarmaksızın ve bu listeye eklemeden kurallar üzerinde değişiklik yapma hakkımızı saklı tutuyoruz.

Web sitemizi ve / veya hizmetlerimizi kullanarak, bu kuralları otomatik olarak kabul etmiş sayılıyorsunuz. Bu kurallar "lezzetsirlarim.com" ve "www.lezzetsirlarim.com", "img.lezzetsirlarim.com" gibi alt alan adlarımızı da kapsamaktadır.

Bölüm 1 - Genel şartlar

Lezzet Sırlarım'yi kullanarak, servislerimize saldırı yapma girişiminde bulunmayacağınıza, istenmeyen taleplerde bulunmayacağınıza, ddos saldırısı yapmayacağınıza, tehtid etmeyeceğinize ve servislerimizi kötüye kullanmayacağınız konularını anlamış ve kabul etmiş sayılıyorsunuz.

Web sitemizde kaldığınız süre boyunca, biz ve ticari partnerlerimizin hakkınızda bilgi toplamasına izin vermiş sayılıyorsunuz. Ticari ilişkilerimizle ilgili daha detaylı bilgi için Gizlilik Politikası sayfamıza bir göz atın.

Bölüm 2 - Hesap Oluşturma

Biri (burada "Kullanıcı" olarak anılacaktır) üyelik için kaydolmayı seçerse, Kullanıcı aşağıdaki şartları ve anlaşmaları karşılamalıdır:

Kullanıcı Kullanım Koşullarını anlayabilmeli (idrak edebilmeli) ve kabul etmeli.

Hesap, Çalışanlar veya Kullanıcının isteği ile kapatılabilir. Kullanıcı bir Personeli tehdit eder, korkutur veya taciz ederse, Çalışanlar, Kullanıcının üyeliğini sonlandırabilir ve Lezzet Sırlarım'a ve ilgili hizmetlerine erişimi engelleyebilir.

Bölüm 3 - Sorumluluk

Sizi ve verilerinizi korumak için çaba sarf etmemize rağmen, Lezzet Sırlarım, bir kaza durumunda, herhangi bir kullanıcının başına gelebilecek istenmeyen bir şeyden sorumlu tutulamaz. Lezzet Sırlarım hizmetlerini kullanmak tamamen kullanıcının kendi seçimi ve web sitemizi veya servislerimizi kullanmanız sonucu doğrudan veya dolaylı yoldan oluşabilecek masraflar ve yükümlülükler üstlenmek tamamen kullanıcıya aittir.

Hizmetlerimizi, uygulamamızı ve / veya web sitemizi kullanarak, Lezzet Sırlarım veya ortakları, çalışanları veya diğer kullanıcılarından herhangi biri yüzünden oluşabilecek herhangi bir hata, maddi zarar, güvenlik açığı veya doğabilecek talihsiz olayların bir sonucu olarak kar elde etmek için Hizmet (lezzetsirlarim.com) aleyhine yasal işlem başlatmamayı kabul etmeyi, kabul ediyorsunuz.

Bölüm 4 - Kullanıcı tarafından oluşturulan içerik sorumluluk reddi

Lezzet Sırlarım, İletişim Kararnamesi'nin 230. Maddesi uyarınca diğer kullanıcılar tarafından yayınlanan içerikten sorumlu değildir. Bu tür içerikler için Lezzet Sırlarım web sitesinde hiçbir yerde uyarı olmayacak ve hiçbir yerde uyarı olması gerekmemektedir. Hizmetlerimizi, uygulamamızı ve / veya web sitemizi kullanarak, bu tür içerik için Hizmet aleyhine yasal işlem başlatmamayı kabul ediyorsunuz.

Lezzet Sırlarım, aşağıdaki içerikleri içeren hiçbir şeye ev sahipliği yapmaz: pornografi, hassas konular (Hizmet tarafından belirlenecek) veya genel olarak "İş İçin Güvenli Olmayan Şeyler".

Bölüm 5 - Lezzet Sırlarım İçerik Lisansı

lezzetsirlarim.com ve kullanıcıları tarafından üretilen içeriklerin, kaynak belirtilmek ve aktif link verilmesi koşulu ile kısmen (içeriğin tamamı alıntılanamaz) alıntılanmasına, akan (streaming) videoların gömülü kodlarının başka sitelerde kullanılmasına lezzetsirlarim.com tarafından izin verilmektedir. lezzetsirlarim.com, paylaşım kültürünü esas almakta ve buna saygı duymaktadır.

Bölüm 6 - Diğer Konular

Lezzet Sırlarım bir müşteri veya taraf için alternatif bir sözleşme teklif ederse, bu sözleşme Kullanım Koşullarının yerine geçebilir ve Kullanım Koşulları geçersiz kılınabilir. Bu sadece özel sözleşmenin yapıldığı müşteri veya taraf için geçerlidir.

Lezzet Sırlarım, herhangi bir zamanda hizmetlerimizden herhangi birine erişme veya düzenlemeye erişimi iptal etme hakkına sahiptir.

Kullanım Koşullarıyla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

İletişim Bilgileri